Simona mi skrze terapii EFT pomohla otevřít se svým bolestem

Simonu jsem potkal  během pobytu ve tmě a po několika rozhovorech přišla jistota v tom, že je to žena na svém místě. V dnešní době lze potkat spoustu šarlatánů a dobrý kontakt si zaslouží vyvažovat zlatem. Simona má mnohem širší záběr, než se na první pohled může zdát a nejen to mi pomohlo se jí otevřít se svými bolestmi. A ano, EFT přináší úlevu … mohu doporučit. Krom toho je Simona schopná pracovat i on-line, což jistě ocení ti, kteří “mají málo času”. 

Lukáš

EFT mi trvale odstranilo fyzickou bolest a pocit nedostatečnosti

„Simona is an incredibly gifted, skilled and effective therapist. I felt completely held in a safe space with her during our sessions, free to explore and work on everything I needed to. Working with Simona I am getting real and lasting results. I am looking forward to continuing working with her. And I highly recommend Simona as a therapist and guide to work with. – Tanya St-Lawson, Oxford, UK.“

Díky Hlubinné abreaktivní psychoterapii jsem odvážnější a radostnější

Po terapii se Simonkou cítím, že jsem se velmi posunula ve svém životě. Věci mi nyní dávají mnohem větší smysl. Nad tím, co se děje v mém životě si dokážu udržet určitý odstup a nadhled. Obecně jsem klidnější ve všech situacích. Nemám strach z toho, čeho jsem se dříve bála. Jsem odvážnější a radostnější ve všech oblastech mého života. Jak pracujeme dále a dále otevírají se mi další prožitky. Přicházejí další otázky ale já si na ně v terapiích zároveň i odpovídám:) Simonce chci takto poděkovat za její trpělivou a profesionální práci. Už se těším na další sezení:)

Jana S.

EFT jako velká pomoc v těžkých chvílích

Simonka, jako průvodce mi s využitím metody EFT pomohla uvědomit si spoustu věcí a vyřešit problém, který jsem sám v životě řešil a komplikoval mi život. Problém, kvůli kterému jsem nebyl v rovnováze s negativní a pozitivní stranou sebe sama. Simonka, jako průvodce je velmi otevřený, empatický a vnímavý člověk. Dokáže porozumět problémům a má schopnost je řešit metodami, které mají výsledek. Ne, jako jiní, kteří vám nacpu přášky a řeknou, že máte myslet pozitivně. Opravdu se mnou všechno probrala a vzhledem k tomu, že mám psychopatické rysy tak to chtělo hodně energie a úsilí, které ona jako průvodce má. Takže, pokud hledáte někoho, kdo vás dobije energií a povzbudí, abyste to nevzdali v těžkých chvílích, tak Simonku mohu jen doporučit.

M.

Regresní terapie mi pomohla při zpracování traumatu

Na Simču jsem se obrátila se svými opakujícími se bolestmi hlavy. Při regresní terapii jsme se dostaly do 17. století, kde jsme zjistily příčinu bolestí hlavy přesně v těch místech, kde mě bolívala.

Se Simčou jsem se cítila celou dobu v bezpečí. Přesně věděla, kde se má ptát, kde má dát prostor pro emoce anebo kde naopak může povzbudit.

Simču moc ráda doporučuji, protože je empatická a chápe vás. Provede vás i velmi bolestivou situací jemně, ale zároveň pevně.

Hanka

EFT a návrat k radostnému životu

Jak je možné, že EFT terapie funguje ? Nevím. Vím však, že ano. Protože znatelné zlepšení mých problémů se dostavilo hned po prvním sezení, což mě jakožto člověka od přírody spíše skeptického nesmírně mile překvapilo. Po terapii jsem se cítila jako znovuzrozená a plná energie. Jako kdyby ze mě náhle spadlo železné brnění, které mě léta tížilo. Pročistily se blokády zasuté kdesi hluboko v podvědomí, které člověku brání naplno prožívat radostný život.

Pro mě je velice důležitý člověk, který terapii provádí. Paní Simonku jsem si vybrala, protože z ní sálá pozitivní energie už na dálku. Díky jejímu nesmírně vstřícnému, milému a laskavému přístupu jsem se dokázala uvolnit a cítit se skutečně bezpečně.  Za sebe mohu terapii EFT s paní Simonkou jen vřele doporučit.
Romana M.

EFT a nedůvěra

Simona mě vždy trpělivě vyslechne a v přátelském duchu mi sdělí svůj náhled na mou záležitost. Poskytne mi takový záchytný bod, o který se mohu s důvěrou opřít. Díky ní jsem také poznala metodu EFT, se kterou mě podrobně seznámila. Jsem člověk, který má pocit, že u něj podobné metody moc nefungují, ale již po prvním sezení EFT jsem cítila úlevu a určité zlepšení.
M.

Konzultace mi pomohla rozklíčovat můj zmatek

Simonka je moc milá a empatická žena. Konzultace s ní mi pomohla rozklíčovat můj zmatek ve věcech, které prožívám, a správně mě nasměrovat. Je pro mě také ženou s velkým rozhledem a mnoha zkušenostmi, díky nimž Vás dokáže nasměrovat v další cestě.

Anežka

Konzultace se Simčou mě vždy zklidní a inspiruje

Setkání s terapeutkou Simčou je pro mě vždycky inspirující a zklidňující. Jako terapeutka využívá spoustu technik a metod. Protože se známe již delší dobu, vždy jsem ji obdivovala, jak je informovaná, jakou má jako terapeutka vnitřní disciplínu. Umí dobře pracovat s programováním mysli. Její hlas přirozeně zklidňuje, je velice moudrá žena. Pracuje vždy ze srdce, tak , jak by to mělo být. Je autentická. A to se mi moc líbilo na posledním setkání, když mi přinesla spoustu zajímavých knih, protože to je celá ona…

Angelika Š.

Díky HAP už mě netrápí události z mých minulých životů

Stojíš před hrobem, držíš svíčku v rukou, a vzpomínáš…vzpomínáš na svého manžela, se kterým jste měli krásný vztah. Cítíš samotu, prázdnotu, už nikam nepatříš. Cítíš velký smutek. Zůstáváš sama. Nakonec i Ty onemocníš a konečně odcházíš, za ním…

To není smutná lovestory. Toto byl jeden z reálných příběhů z mých minulých životů. Ale to jsem v době, kdy se mi začal zjevovat nevěděla.

Netušila jsem, co s tím a byla jsem velmi frustovaná. Pátrala jsem. A pak, k mé veliké radosti jsem objevila, že s událostmi z minulých životů pracuje Hlubinná abreaktivní psychoterapie, kterou mistrně ovládá paní Simča. S citem a pochopením mě provedla mými minulými životy a společně jsem tak odstranily příčinu mých současných problémů ( prožívala jsem hluboký pocit samoty a opuštění). Byla to práce vyžadující spoustu času, trpělivosti i pochopení. To vše jsem u Simči našla.

S pomocí a pod vedením Simony jsem se zbavila všeho, co mě trápilo.

Pokud tedy hledáte pomoc a vedení na Vaší cestě ke svobodnějšímu a příjemnějšímu životu, obraťte se na Simču a její služby.

Daniela N.

Správně položené otázky a pocit bezpečí mi vždy pomohou najít jádro problému

Simonka pro mě byla terapeutkou dávno před tím, než se rozhodla jít touto cestou i profesně. Její empatie, klid, nadhled, schopnost položit mi tu správnou otázku, podpora, to, že mě nikdy za nic nesoudila, mi vždycky umožnily se zcela otevřít, uvolnit a najít jádro problému. Vytvořila mi vždy bezpečný prostor, ve kterém jsem se nebála mluvit o čemkoliv.

Klára K.