EFT -( Emotional freedom techniques ) je mladý obor energetické psychologie. EFT dokáže velmi rychle a účinně ulevit od fyzických i psychických problémů. Velmi dobře pomáhá osvobodit se od emocí, které vám brání v prožívání plnohodnotného života. Hlavní výhodou terapie EFT je její velmi rychlý účinek. Každé sezení posouvá klienta vpřed a postupně mu ulevuje od jeho psychických či fyzických problémů. EFT je velmi zábavná a jemná technika. Má trvalé výsledky a je vhodná pro všechny včetně dětí.

Jak terapie EFT probíhá?

Na začátku terapie nejprve najdeme příčiny problému a následně je aplikována metoda EFT ( poťukávání v oblasti obličeje, trupu, rukou a odříkávání fráze). Provádí se tak dlouho, dokud není dosaženo úlevy od fyzických a psychických potíží. Při on-line konzultaci si klient poťukává na body sám ( u dětí maminka ). Zdarma nabízím patnáctiminutovou konzultaci s praktickou ukázkou.

Kdy je vhodné aplikovat EFT?

· Psychosomatické potíže ( migrény, náladovost, deprese, pocit viny, úzkostné stavy, vztek, žárlivost )

· Podpora imunitního systému

· Zpracování traumat

· Pocit nesebelásky, nesebedůvěry

· Závislosti ( jídlo, cigarety)

· Vztahové problémy

· Psychosomatická onemocnění ( chronické bolesti, ekzém, akné, bolesti zad, kloubů, problémy se sluchem, zrakem)

Jak dlouho trvá terapie EFT?

Jedno sezení treapie EFT trvá cca 1 hodinu.

Jak se objednat na terapii?

Pokud máte zájem o konzultaci či terapii on-line kontaktujte mě, prosím, přes formulář níže nebo využijte e-mail: terapie@simonamalkova.cz. Do zprávy se pokuste co nejlépe popsat Váš problém.

Nejpozději do druhého dne se Vám ozvu zpět a naplánujeme terapeutický postup a také termín Vaší on-line terapie.

Mám zájem o terapii

  Regresní terapie – Hlubinná abreaktivní psychoterapie ( HAP) je velmi stará a účinná metoda odstraňování fyzických i psychických problémů. Popravdě je to královská metoda mezi terapiemi a u nás ji rozšířil Ing. Andrej Dragomirecký.

  Během regresní terapie postupně odhalujeme a zpracováváme traumatické zážitky, které nás podvědomě ovlivňují v našem současném životě. Během terapie dochází k odstraňování fyzických i psychických potíží. Postupným zpracováváním potíží nacházíme společně i příčinu problému a tu následně také odstraníme.

  Prosím, mějte na paměti, že bude třeba určitého úsilí a Vašeho rozhodnutí problém řešit. Pak teprve mohou být výsledky terapie trvalé. K odstranění problému je zpravidla zapotřebí více sezení.

  Kromě odstranění konkrétního problému, který Vás na terapii přivedl můžete postupně zaznamenat i řadu dalších pozitivních změn ve Vašem životě.

  S čím může regrese pomoci?

  · Alergická onemocnění, astma

  · Poruchy spánku

  · Hledání příčin nízkého sebevědomí

  · Problémy v mezilidských vztazích

  · Stres, únava

  · Prenatální, porodní a poporodní trauma

  · Nadváha a poruchy příjmu potravy

  · Poúrazové a pooperační stavy

  · Chronické bolesti ( migrény, bolesti zad )

  · Neurózy ( fobie, úzkost, strach, panické stavy )

  · Psychosomatické problémy

  · Psychické problémy ( deprese, nedostatek sebedůvěry, neschopnost seberealizace)

  · Celková harmonizace osobnosti

  Je regrese bezpečná?

  Regresní terapie je pod vedením zkušeného terapeuta naprosto bezpečná. Klient je v průběhu celé terapie při plném vědomí. Po terapii se cítí klidně a uvolněně. Regrese přináší velmi dobré výsledky, které může klient zaznamenat již poměrně brzy po terapii. Regrese může také zpřístupnit zcela nový pohled na život klienta a přinést vysvětlení jeho problémů v širších souvislostech.

  Je regrese úspěšná ve všech případech?

  Regrese nemusí být úspěšná u lidí, kteří dlouhodobě užívají tlumící látky jakéhokoliv druhuzvlášť negativně v tomto smyslu působí antipsychotika, antidepresiva, léky proti bolestem, léky proti nespavosti, alkohol a drogy.

  Jak dlouho trvá sezení?

  Jedno sezení regresní terapie trvá cca 2 hodiny.

  Jak se objednat na terapii?

  Pokud máte zájem o konzultaci či terapii on-line kontaktujte mě, prosím, přes formulář níže nebo využijte e-mail. Do zprávy se pokuste co nejlépe popsat Váš problém.

  Nejpozději do druhého dne se Vám ozvu zpět a naplánujeme terapeutický postup a také termín Vaší on-line terapie.

  Mám zájem o terapii